Červen 2013

Zpívej svou žalostnou píseň - 1. část 1 kapitoly

9. června 2013 v 15:37 | Eru |  povídky- kapitolovky

Nom, takže začala jsem psát povídku, snad se bude líbit :)

Chlapec, který se líně povaluje v postely, na uších sluchátka, v ruce knížku a brouká si nesmyslné zvuky. (každý z nás to zná, když zpíváte něco, co neumíte a dohazujete si tam vlastní slova xD). Nic jiného nevnímá. Neuvědomuje si, že na něj kolikrát jeho nevlastní otec volal. Neslyší schody, které se třepou pod dupáním. Až lomcování dveří ho vytrhne z toho omamného tranzu, který si až do teď užíval. Jeden pohled do otcovy tváře a věděl, že je zle. Tohle si pravděpodobně večer odpyká. Matka má dnes noční, a stejně by tomu nezabránila. Tohle chlapec prožívá skoro každý večer, jeho otčím příde k němu do pokoje a ostatní si dokážete domyslet. "Copak neslyšíš, že tě volám ty spratku? Kolikrát ti mám opakovat ať příjdeš dolů!" Chlapec vyskočí s postele rychlostí blesku a žene se ke dveřím. Jeho otec přivře dveře. Chytne ho za ruku a přitáhne k sobě. Chlapcovo křehké tělíčko nápor takové síly nevydrží a zřítí se nazem. Jeho otec si poklekne a mlsně se oblízne. "Dneska mě očekávej" pošeptal mu do ucha a ne dvakrát jemně ho zkousl. Chlapci se hnaly slzy do očí. Poté se chlapec zvedl a prošel dveřmi. Opět se po domě rozléhalo škřípění schodů. Chlapec vcházel do kuchyně a přitom do něčeho vrazil. Jeden pohled nahoru a šli na něj mrákoty. "Páni Yuki, jsi nějaký menší od posledně, nebo se mi to zdá?" Zeptal se větší chlapec do kterého menší vrazil. "Ne Ravene, opravdu se ti to jen zdá!" vykřikl a pokračoval v cestě. Tenhle větší chlapec se jmenoval Raven a byl to jeho bratr. Moc ho nemusel, ale mělo jednu výhodu, že byl tady. ¨Mají společný pokoj, proto si otec nic nezkusí. Jak se zdá, Yuki se přepočítal.

Tak to vidím já, aneb nejlepší pár

9. června 2013 v 14:57 | Eru |  Tak to vidím já, aneb nejlepší páry... a anime časopis
Ahoj, opět se hlásím xD
Dneska jsem udělala na Fb stránce takový menší průzkum, do kterého se zapojilo 40 lidí včetně mě. :)
Průzkum spočíval na základu vaše nejoblínenějšího yaoi páru. Měli jsme 8 základních párů pro které se hlasovalo.
Tak a abych se dostala k výsledkům. :)
Na prvním místě se nám umístil pár SHIZUO x IZAYA- upřímně tenhle pár patří mezi mé nejoblíbenější, jinak získal 12 hlasů x)

Druhé místo obsadil pár SEBASTIAN x CIEL - tenhle pár není špatný a mám ho ráda, takže mu blahopřeju ke krásnému druhému místu :3 s počtem 9 hlasů.

Na třetím místě se umístil pár SASUKE x NARUTO - ach na tomhle sem začínala, takže též blahopřeju k 8 hlasům :)
Dále od 4 místa až po 7
4. L x KYRA - 5 hlasů
5.AKISE x YUKITERU - 3 hlasy
6.ALAN HUMPHRIES x ERIC SLINGBY - 2 hlasy
7. ICHIGO x GRIMMJOW - 1 hlas
7. ERIC SLINGBY x RONALD KNOX - 1 hlas
8. místo není protože máme 2 nastejno ;)

Takže děkuji všem co hlasovali a pomohli tohle všechno zjist. Arigato ^^
PS: Pod článkem se nachází Anketa. Máš jiný názor ? Tak ho vyjádři!