Já + Ty = My♥

11. června 2012 v 22:22 | Scarlet |  povídky- kapitolovky
Já + Ty = My♥
V ten den jsem seděl před mým novým domovem. Abych začal úplně od začátku, před týdnem měli moji rodiče nehodu. Bohužel zemřeli a já na všechno zůstal sám. Mé jméno je Misaki Tenjou a je mi 16 let, přistěhoval jsem se do malého městečka Philson, kde nastoupím na novou školu. Nemůžu říct, že jsem rád, ale tak co už. Asi nikde říkat nebudu, že jsem přišel o rodiče, páč by mě hned všichni litovali, nebo se mi posmívali, jak to někteří umí. Toť vše o mě a začíná od dnešního dne můj příběh.
♥♥♥
Když jsem se ráno vzbudil bylo půl 7, vstal jsem a šel do koupelny si vyčistit zuby. Asi po 10 minutách sem vyšel z koupelny a začal dělat snídani. Někdy si říkám, proč si čistím zuby, když se jdu pak najíst, ale co zvyk je zvyk. Aniž bych se nadál bylo za 10 půl 8. Střemhlav letím do pokoje, ba se málem nezabiju, když sem uklouzl na šupce od banánu. Panebože ať mi neujede, opakuju si pořád dokola, když běžím na bus. Stihl jsem to akorát včas. Sedl jsem si na prázdné místo a rozdýchávám všechen ten stres, že mi ujede autobus, nechápu co to sem nou je. Pořád sebou někde flákám o zem a teď sem nervózní. Tak to je asi poprvé co se mi něco takovýho děje.
♥♥♥
Když sem došel ke škole, všichni na mě čuměli jak na péro z gauča. Tohle fakt miluju, poslouchat jak si šuškají, co tu chci a takový. Když už jsem se odhodlal vyrazit do ředitelni, někdo na mě spadnul. To už sem se ale pořádně nasral "Nestačí že sebou flákám kudy jdu a ty mě ještě zhoď, no šak pohoda!". No tak sorry ozval se hrubý hlas. Pomohl mi se zvednou. Předemnou stál asi tak 2 metry vysoký, tmavovlasý kluk, který se na mě díval ledovým pohledem, až jsem se lekl. Ani sem se mu nestihl omluvit za to, jak sem po něm vyjel, protože zrovna zazvonilo. Všichni už byly ve třídě a já jsem klepal na dveře od ředitelny. "Vstupte" ozvalo se. Vešel jsem a představil se. Po dlouhé přednášce o chování nechal ředitel zavolat mého třídního učitele. Sensei vemte Misakiho do třídy.
♥♥♥
Kráčeli jsme chodbou a já z hluboka dýchal. Sensei rozrazil dveře do třídy, já se ještě párkrát nadechl a vstoupil jsem taky. Ve třídě nastalo děsivé ticho. Tak sem se přestavil "Jsem Misaki Tenjou je mi 16 let, právě jsem se přistěhoval, mezi mé koníčky patří J- rock, kreslení, zpěv a jízda na koni". Dobře, řekl sensei sedni si vedle Sawari a ukázal na vysokého tmavovlasého chlapce. Až teď mi došlo kdo že to tam vlastně sedí. Byl to ten kluk z rána, který do mě vrazil. Dobře odsekl jsem a vyšel uličkou k němu. Sedl jsem si a žduchl do něho. Co chceš, ozvalo se! No já chtěl bych se omluvit za to ráno. Okej omluva přijata , ale stále mi přišlo, že je na mě naštvaný. Zezadu do mě někdo šťouchl. Otočil jsem se a kluk za mnou mi říká "Ahoj sem Sousuke Sawara, mladší brácho tohole blba"! Tomu jsem se už vážně musel zasmát. Pošeptal jsem mu to sedí. Jsem Misaki doufám že spolu budeme dobře vycházet. "Taky si myslím" špitl. A výuka pokračovala dál.
♥♥♥
Po hodině jsem zůstal sedět na místě, protože se na mě všichni lepili, jak vosy na bonbon. Chtěli o mě všechno vědět. Tak sem začal vyprávět a pak došlo na to téma při kterém jsem se prořekl. Jak se jmenují tvoji rodiče a já řekl že jsou oba mrtví a že žiju sám. A doprdele, tohle jsem přesně nechtěl. Všichni mě začali litovat, dokonce i Sawara na mě vykulil oči. Otočil jsem se na něho, naše pohledy se setkali a já se usmál. Načež Sawara skoro celý zrudnul. Potom sem se už zpátky otočil na ostatní. Povídaly jsme si o mých koníčkách se všemi jsem se seznámil a poslouchal jejich stížnosti na školu a její dobré stránky.
♥♥♥
V hodině jsem se trochu nadzvihl a pošeptal jsem Sawarovi "Řekneš mi své jméno, ještě jsem ho neslyšel" a přitom sem mu dýchl nedopatřením na krk, nebylo to naschvál. Malinko zrudnu, na to že to byl chlap jak hora mi spíše připomínal nějakou poblázněnou holčičku. "Kail" řekl. Tak dobře Kaile já jsem Misaki, ale to už jsi slyšel a usmál jsem se. Poslal jsem mu lísteček na kterém bylo napsané jaké máš koníčky?. Odepsal, že rád kreslí, poslouchá J- rock a že jezdí na koních, protože bydlí na menším ranči kde mají přes 10 koní. Aha tak to je super může se k vám přijít podívat, nikoho tu ještě neznám a taky bych se rád podíval na ty koně, nevadí ti to? Ne nevadí jen přijď odepsal a usmál se. Dobře, chtěl jsem odepsat, ale učitel si jich všimnul a zabavil jim to. Kluci oba mi dejte žákovské. Hai sensei. Řekli oba současně až se tomu museli zasmát.
♥♥♥
Po vyučování se chystal domů, stál u své skřínky, když ho ze zadu chytla ruka a přetočila do předu. Ahoj maličký, jak se jmenuješ? Misaki řekl jsem klidně. Dobře Misaki co kdybychom si troško pohrály a přitlačil ho ke stěně, a pak nahodil svůj oplzlej úsměv. Jednou rukou mu sevřel ruce nad hlavou, druhou zajížděl pod tričko a kroutil mu bradavku. Jenže mu někdo stačil chytnout ruku před tím, než se mu chtěl dostat do kalhot. Misaki na to že byl vyrovnaný to tentokrát nezvládá a kácí se k zemi (ale on se kácí i když to zvládá, no prostě si pokaždé natluče kokos XD) a leží tam úplně bez ducha. Akiro ještě jednou na něho šáhneš a zpřerážím ti všechny kosti v těle, je ti to jasný?! "Jo je" řekl a odešel pryč. Kail zvedl Misakiho, nabral ho do náručí a šel s ním k němu domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Winry Winry | Web | 15. června 2012 v 13:49 | Reagovat

Těším se na další díl. :))

2 saskie saskie | E-mail | Web | 27. července 2012 v 17:51 | Reagovat

já taky! xDD píšeš úžasně, jenom musím říct že se ti mění formy psaní, jednu mluví jako on samotný a podruhé jako vypravěč o někom jiném.. xDD

Jinak tvou žádost o SB s radostí přijímám,
na diplom asi Naruta a Sasukeho xD

3 scar scar | 28. července 2012 v 1:07 | Reagovat

[2]: No jo :D okej :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama