Láska jako z filmu 1/?

31. května 2012 v 8:11 | Scarlet |  povídky- kapitolovky
Láska jako z filmu

Ležel tam a spokojeně oddychoval, přitom ale stále musel myslet na toho jediného. Jen jeho nemohl vyhnat z hlavy. A přitom se někdy zdálo, že vypne veškerý svět okolo a nechá se unášet tony hudby do neznáma. Písnička pomalu končila a svět se vracel do normálu. Připadal si dlouhý čas mimo. Otevřel polospící oči a uviděl známou tvář. Sasuke, zavolal neomaleně. Co-co tady děláš?? Ale no tak uklidni se Naru, už je to dlouho co sem tě viděl naposled v sobotu. No to je teda vážně dlouho, zamrmlal Naruto. Sasuke se chvíli zarazil a začal přemýšlet, co se mezi něma změnilo. Že by- ale to není ono, už vím. Je to od té doby, kdy jsem mu ve spánku vtisk polibek a on zavolal moje jméno. Od té doby jsem v jeho přítomnosti ještě radši, ale taky víc rozrušený. "Miluju ho?", pronesl zaváhavě. Koho?, zeptal se Naruto. Ale nikoho neřeš to. Sasuke měl kliku, že je Naruto nechápavej. Sasuke byl hrozně zamyšlený, a tak Naruto dostal nápad. Vystřelím si z něho. V hlavě se mu rodil dobrý plán, vzpomněl si jak si Sasuke myslel, že spí a dal mu pusu. Co kdybych mu ji teď vrátil?! Hmm, hmm. Zabručel Naruto. Šel před Sasukeho, jednu noho položil na postel, druhou na něho. A vtiskl mu dlouhý polibek. Sasuke se začal červenat, rajče proti němu nemělo vůbec žádnou šanci. Naruto pronesl "Všechno bude zas dobré, uvidíš" a vydal se do koupelny. Naruto se cestou poškleboval a Sasuke seděl jak přibitej. Teprve po pěti minutách mu došlo, co ten skrček vlastně udělal. "NARUTOOO!" ozval se hlasitý výkřik. Naruto vyšel z koupelny už oblečený. No co je ? C-c-co sto udělal ty baka chtěl vykřiknout, ale místo toho řekl, pojď už nebo nestihnem školu, zamrmlal Sasuke.

Před školou:

Seš si jistej, že tam chceš jít? Vřískl Sasuke. Proč bych tam nešel, podíval se na něho Naruto s otazníčkama v očích. No -ooo nechtěl bys jít třeba někam jinam, já nevím třeba do města? Jasně půjdu. Sasuke si myslel, že mu každou chvílí srdce radostí vyskočí. Ber to jako rande, prohlásil Naruto. R- rande? Jasně, nasadil zlomyslný úšklebek. Následně na to hodili tašky pod strom a vyšli.

Ve městě:
Sasuke řekl, že půjdou do kina a Naruto souhlasil. Konichiwa pronesly, když vešli do předsíňky na prodávání lístků. Konichiwa, řekla malá žena za pultem. Tak na co jdeme?, zeptal se Sasuke. Já nevím co třeba tenhle a ukázal na obrázek s potápějící se lodí, jeho název byl "TITANIC". Titanic podivil se Sasuke. Jo přesně ten. Zaplatil lístky a vešly dovnitř.

V kině:
Po hodině sledování filmu se Sasuke otočil na Naruta a povídá "Mně se zdá, že je to takový divný, sedět spolu a dívat se na film". Načež Naruto hned věděl odpověď " Dyť sem ti říkal, že je to rande, tak co si stěžuješ" usmál se a chytil ho za ruku. Sasuke se cítil zvláštně, jedna jeho část mu říkala, že to není správné ať mu tu ruku pustí, ale ta druhá navrhovala aby po něm skočil hned tady, strhal mu oblečení a udělal to očem mívá sny. Sasuke neposlechl ani jednu a radši Naruta pevněji chytil.

U Sasukeho v domě:
Sasuke si dal pár panáku a teď ho musím vést domů, pomyslel si Naruto. Blbečku jeden vožralej, kvíkl na něho. Víš Naru já tě tak strašně miluju. No to je fajn, já tebe taky, ale teď se koukaj odsoukat domů, aj po svých si strašně těžkej. No jo. Došli až před dům a Naruto ho zavedl do pokoje. Tak se měj, pomalu otevíral dveře v tom ho Sasuke ze zadu obejmul. Ne nechoď! A přirazil ho na zeď.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

jsi tu ? :D

KLIK!!!!

Komentáře

1 MiLaCek-YaOi MiLaCek-YaOi | Web | 1. června 2012 v 6:51 | Reagovat

Holá hoooooj!?! já už nevim jestli sem ti to psala ale co by jsi chtěla na diplomek (sem skleorza víš?)

2 miluju-anime-yaoi miluju-anime-yaoi | 1. června 2012 v 7:00 | Reagovat

Junjou ramanticu :)

3 MiLaCek-YaOi MiLaCek-YaOi | Web | 2. června 2012 v 13:02 | Reagovat

OK :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama