Jen jedno přání

29. května 2012 v 17:59 | WeWula |  Povídky- jednorázovky
Jedno přání, které se splní!
Pár: SasuNaru
Omlouvám se za chyby, ale tak každý není dokonalý!
Sasukeho pohled na věc:
Ráno se probudily, a život šel zas o kousek dál. Každé ráno bylo stejné, až na tohle. Neprohodili jsme spolu ani jedno slovo. Naruto vstal, oblékl se a vyrazil do práce. Já ještě chvíli ležel, byl jsem unavený po včerejší hádce před kterou ještě následoval divoký sex. Naruto už je určitě v práci, pomyslel si Sasuke. Miluju ho, to uznávám, ale včera mě ten bastard pěkně nasral. Pořád mi vyčítá, že nejsem doma a že si někde užívám se stětkama. Párkrát mi už ruply nervy, tak že jsem si přál aby tu Naruto už nikdy více nebyl. I to sem si přál ještě před dvěma hodinama.
Narutův pohled na věc:
Ráno sem vstal a vyrazil do práce, mám takový vztek, že bych nejradši jednu vlepil. Co si osobě ten usmrkanec myslí?! Nenávidím tě Sasuke, nenávidím. Vím že jsem občas až moc hysterický, ale tohle. Skoro nikdy není doma a když se vrátí smrdí jak barová kurva. Kdyby aspoň řekl "jo" někde sem byl, ale to ne! Pokaždé řekne byl jsem v práci. To bych chtěl vidět. Já mu jednou jednu tak jebnu že ho ani google nenajde pomyslel si. Jen počkej Sasuke, jednou toho budeš sakramentsky litovat.
Sasuke:
Když jsem tak přemýšlel usnul jsem. Kolik je vůbec hodin? Koukne na budík je 19:25. "Narutoo????" volal ale nkido se neozývá, to je divné. Jindy už by tu byl, celý uřícený a naštvaný by vřískal, že jsem doma nic neudělal. Pustím si zprávy. Nejnovější zprávy vám přináší TV Sunday. Tady Jimmy Bellosco dnes odpoledne srazilo auto mladého muže, je ve velmi vážném stavu, lékaři neví jestli se dožije rána. Je to blonďák většího vzrůstu v zelené mikině, jeansy a boty NIKE oranžové. V případě že víte o koho se jedná okamžitě příjděte do nemocnice Sv. Chaviera. Sasuke okamžitě vypnul televizi nasedal do auta a štrádoval si to do nemocnice. Dorazil na místo ukázal svůj občanský průkaz a také Narutův. Ihned mu podali informace o jeho zdravotním stavu "Bohužel nevím zda bude operace úspěšná a jestli se dožije rána bude šťastlivec. Policie si ho také zavolala. Řidič z místa nehody ujel, ale nevím zda to byla jen nehoda nebo naplánovaná vražda, která díky bohu nevyšla. Sasuke čekal už druhou hodinu, když se konečně dočkal viděl Naruta polomrtvého ležet na posteli. Zhroutil se. C-c-co budu dělat jestli umře. Jak dny plynuli Naruto se začínal vzpamatovávat. Pořád ješte byl v umělém spánku ale hýbal rukama a nohama.
Naruto:
Něco se mi stalo! Nevím co to je chtěl bych vstát, ale nejde to, chci otevřít oči, nemůžu. Chci ho vidět.
Sasuke:
uběhl další týden už jsou to dva týdny co se to stalo. Pořád ty svoje vysmáta kukadla neotevřel chybí mi. Nutno připomenout , že od doby co je Naruto v nemocnici Sasuke nevešel do jejich společného domu. Bál se, bál se toho, že by se opět mohl zhroutit jen vidět nebo slyšet něco o tom jeho blonďáčkovi. V tom zvoní telefon Sasuke ho zvedne "Prosím"?. "Tady nemocnice Sv Chaviera, pan Naruto se už probral". Říkal že by vás chtěl vidět. Sasuke celý šťatný vyrazil ku předu, jen netušil co sním osud ještě zamýšlí. Dorazil do nemocnice. Spěchal do jeho pokoje, Naruto spal. Sasuke si kněmu přisedl, políbil ho do vlasů a chytil za ruku. Naruto se zbudil.
Naruto:
Seděla vedle mě úplná mrtvola, už to nebyl Sasuke jen kopa neštěstí s ubulenýme očima. Chtěl se za ním natáhnout, ale moc dobře to nešlo, ucítil sem zaprasknutí a…………..
Sasuke:
Natahoval se ke mně, chtěl mě políbit a já ho též. Naklonil jsem se našpulil rty a chtěl jsem mu dát velkou pusu. Jeho ruce zestudenaly. Ruka pozvolna padá k posteli a Narutova hlava také. Z monitoru vychází jen pííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí. To znamenalo, že jeho život skončil. Naruto, Naruto, ne ne ne to nemůže být pravda! Doktora ječel po celé nemocnici. Doktor přiběhl, jak splašení skušely oživování, zatím co Sasuke seděl na chodbě a brečel. Doktor vyšel, chytil ho za ruku, potřásl jí "Upřímnou soustrast". Ne, ne, ne ,ne to není- koukne do poje blonďáček je bílí a nevyjevuje žádné známky života z pokoje se ozívá jen píííííííííííííííííííííííííííííííííííí. Sasuke upadl pronesl hysterčině miluju tě Naruto!!!!
Sasuke se vrátil do jejich společného bytu. Chytil hysterický záchvat vešel do koupelny, aby si mohl opláchnout ubrečené oči. Zarazil se, když uviděl nápis na zrcadle.
"Dávej pozor na to co si přeješ, vždy se to vyplní
Naruto"!.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

jsi tu ? :D

KLIK!!!!

Komentáře

1 "THOE" "THOE" | Web | 29. května 2012 v 18:01 | Reagovat

fajn blog ;-)

2 Any :) Any :) | Web | 29. května 2012 v 18:06 | Reagovat

pěkný blog

3 Mai-chan^^ Mai-chan^^ | Web | 29. května 2012 v 18:08 | Reagovat

Docela dobrá povídka , ale nemohla jsem si nevšimnout hromady chyb . . no to je jedno . . Miluji pár NaruSasu , takže to byla fantastická povídka =) . . .

4 miluju-anime-yaoi miluju-anime-yaoi | 29. května 2012 v 18:21 | Reagovat

díky :) no já vím moc mi čeština nejde kdyby to tak šlo psát ruštinou to bych měla hned navíc to bylo jen tak narychlo teď mám dalši rozepsanou zatím je na 4 a půl stránkách doufám že to budu brzo schopná dokončit :)

5 Winry Winry | Web | 30. května 2012 v 18:15 | Reagovat

Můj velmi oblíbený pár, dobrá povídka. Škoda toho konce- chudák Naruto. :D
Těším se na tvé další povídky. :)

6 miluju-anime-yaoi miluju-anime-yaoi | 30. května 2012 v 18:19 | Reagovat

Díky :)  je to moje první povídka a mám radši špatný konce no co už se mnou :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama