Květen 2012

Láska jako z filmu 1/?

31. května 2012 v 8:11 | Scarlet |  povídky- kapitolovky
Láska jako z filmu

Ležel tam a spokojeně oddychoval, přitom ale stále musel myslet na toho jediného. Jen jeho nemohl vyhnat z hlavy. A přitom se někdy zdálo, že vypne veškerý svět okolo a nechá se unášet tony hudby do neznáma. Písnička pomalu končila a svět se vracel do normálu. Připadal si dlouhý čas mimo. Otevřel polospící oči a uviděl známou tvář. Sasuke, zavolal neomaleně. Co-co tady děláš?? Ale no tak uklidni se Naru, už je to dlouho co sem tě viděl naposled v sobotu. No to je teda vážně dlouho, zamrmlal Naruto. Sasuke se chvíli zarazil a začal přemýšlet, co se mezi něma změnilo. Že by- ale to není ono, už vím. Je to od té doby, kdy jsem mu ve spánku vtisk polibek a on zavolal moje jméno. Od té doby jsem v jeho přítomnosti ještě radši, ale taky víc rozrušený. "Miluju ho?", pronesl zaváhavě. Koho?, zeptal se Naruto. Ale nikoho neřeš to. Sasuke měl kliku, že je Naruto nechápavej. Sasuke byl hrozně zamyšlený, a tak Naruto dostal nápad. Vystřelím si z něho. V hlavě se mu rodil dobrý plán, vzpomněl si jak si Sasuke myslel, že spí a dal mu pusu. Co kdybych mu ji teď vrátil?! Hmm, hmm. Zabručel Naruto. Šel před Sasukeho, jednu noho položil na postel, druhou na něho. A vtiskl mu dlouhý polibek. Sasuke se začal červenat, rajče proti němu nemělo vůbec žádnou šanci. Naruto pronesl "Všechno bude zas dobré, uvidíš" a vydal se do koupelny. Naruto se cestou poškleboval a Sasuke seděl jak přibitej. Teprve po pěti minutách mu došlo, co ten skrček vlastně udělal. "NARUTOOO!" ozval se hlasitý výkřik. Naruto vyšel z koupelny už oblečený. No co je ? C-c-co sto udělal ty baka chtěl vykřiknout, ale místo toho řekl, pojď už nebo nestihnem školu, zamrmlal Sasuke.

Před školou:

Seš si jistej, že tam chceš jít? Vřískl Sasuke. Proč bych tam nešel, podíval se na něho Naruto s otazníčkama v očích. No -ooo nechtěl bys jít třeba někam jinam, já nevím třeba do města? Jasně půjdu. Sasuke si myslel, že mu každou chvílí srdce radostí vyskočí. Ber to jako rande, prohlásil Naruto. R- rande? Jasně, nasadil zlomyslný úšklebek. Následně na to hodili tašky pod strom a vyšli.

Ve městě:
Sasuke řekl, že půjdou do kina a Naruto souhlasil. Konichiwa pronesly, když vešli do předsíňky na prodávání lístků. Konichiwa, řekla malá žena za pultem. Tak na co jdeme?, zeptal se Sasuke. Já nevím co třeba tenhle a ukázal na obrázek s potápějící se lodí, jeho název byl "TITANIC". Titanic podivil se Sasuke. Jo přesně ten. Zaplatil lístky a vešly dovnitř.

V kině:
Po hodině sledování filmu se Sasuke otočil na Naruta a povídá "Mně se zdá, že je to takový divný, sedět spolu a dívat se na film". Načež Naruto hned věděl odpověď " Dyť sem ti říkal, že je to rande, tak co si stěžuješ" usmál se a chytil ho za ruku. Sasuke se cítil zvláštně, jedna jeho část mu říkala, že to není správné ať mu tu ruku pustí, ale ta druhá navrhovala aby po něm skočil hned tady, strhal mu oblečení a udělal to očem mívá sny. Sasuke neposlechl ani jednu a radši Naruta pevněji chytil.

U Sasukeho v domě:
Sasuke si dal pár panáku a teď ho musím vést domů, pomyslel si Naruto. Blbečku jeden vožralej, kvíkl na něho. Víš Naru já tě tak strašně miluju. No to je fajn, já tebe taky, ale teď se koukaj odsoukat domů, aj po svých si strašně těžkej. No jo. Došli až před dům a Naruto ho zavedl do pokoje. Tak se měj, pomalu otevíral dveře v tom ho Sasuke ze zadu obejmul. Ne nechoď! A přirazil ho na zeď.

OMG ! Miluju tě!!!

30. května 2012 v 21:42 | Scarlet |  Jiná

On je prostě super!!! Pošahanej Chodúr jak mohl vyhrát on ?!!!!
Debilní lidé ! :D
Žeru tě Šmajdo !!!!


Diplomek pro Winry

30. května 2012 v 20:23 | Scarlet |  Diplomky Pro

Diplomek od Reita - chan

30. května 2012 v 17:57 | Scarlet |  Diplomky Od
So cutee! Arigato >_<

Dess na blog :D

29. května 2012 v 21:57 | Scarlet |  Objednávky
Mám několik volných desingů :)
Kdyby měl Někdo zájem Tak si napište :)
1)
2)
3)
4)

Diplomek pro Reitu :)

29. května 2012 v 21:09 | Scarlet |  Diplomky Pro

Diplomek od WeWuli

29. května 2012 v 18:39 | Scarlet |  Diplomky Od

Jen jedno přání

29. května 2012 v 17:59 | WeWula |  Povídky- jednorázovky
Jedno přání, které se splní!
Pár: SasuNaru
Omlouvám se za chyby, ale tak každý není dokonalý!
Sasukeho pohled na věc:
Ráno se probudily, a život šel zas o kousek dál. Každé ráno bylo stejné, až na tohle. Neprohodili jsme spolu ani jedno slovo. Naruto vstal, oblékl se a vyrazil do práce. Já ještě chvíli ležel, byl jsem unavený po včerejší hádce před kterou ještě následoval divoký sex. Naruto už je určitě v práci, pomyslel si Sasuke. Miluju ho, to uznávám, ale včera mě ten bastard pěkně nasral. Pořád mi vyčítá, že nejsem doma a že si někde užívám se stětkama. Párkrát mi už ruply nervy, tak že jsem si přál aby tu Naruto už nikdy více nebyl. I to sem si přál ještě před dvěma hodinama.
Narutův pohled na věc:
Ráno sem vstal a vyrazil do práce, mám takový vztek, že bych nejradši jednu vlepil. Co si osobě ten usmrkanec myslí?! Nenávidím tě Sasuke, nenávidím. Vím že jsem občas až moc hysterický, ale tohle. Skoro nikdy není doma a když se vrátí smrdí jak barová kurva. Kdyby aspoň řekl "jo" někde sem byl, ale to ne! Pokaždé řekne byl jsem v práci. To bych chtěl vidět. Já mu jednou jednu tak jebnu že ho ani google nenajde pomyslel si. Jen počkej Sasuke, jednou toho budeš sakramentsky litovat.
Sasuke:
Když jsem tak přemýšlel usnul jsem. Kolik je vůbec hodin? Koukne na budík je 19:25. "Narutoo????" volal ale nkido se neozývá, to je divné. Jindy už by tu byl, celý uřícený a naštvaný by vřískal, že jsem doma nic neudělal. Pustím si zprávy. Nejnovější zprávy vám přináší TV Sunday. Tady Jimmy Bellosco dnes odpoledne srazilo auto mladého muže, je ve velmi vážném stavu, lékaři neví jestli se dožije rána. Je to blonďák většího vzrůstu v zelené mikině, jeansy a boty NIKE oranžové. V případě že víte o koho se jedná okamžitě příjděte do nemocnice Sv. Chaviera. Sasuke okamžitě vypnul televizi nasedal do auta a štrádoval si to do nemocnice. Dorazil na místo ukázal svůj občanský průkaz a také Narutův. Ihned mu podali informace o jeho zdravotním stavu "Bohužel nevím zda bude operace úspěšná a jestli se dožije rána bude šťastlivec. Policie si ho také zavolala. Řidič z místa nehody ujel, ale nevím zda to byla jen nehoda nebo naplánovaná vražda, která díky bohu nevyšla. Sasuke čekal už druhou hodinu, když se konečně dočkal viděl Naruta polomrtvého ležet na posteli. Zhroutil se. C-c-co budu dělat jestli umře. Jak dny plynuli Naruto se začínal vzpamatovávat. Pořád ješte byl v umělém spánku ale hýbal rukama a nohama.
Naruto:
Něco se mi stalo! Nevím co to je chtěl bych vstát, ale nejde to, chci otevřít oči, nemůžu. Chci ho vidět.
Sasuke:
uběhl další týden už jsou to dva týdny co se to stalo. Pořád ty svoje vysmáta kukadla neotevřel chybí mi. Nutno připomenout , že od doby co je Naruto v nemocnici Sasuke nevešel do jejich společného domu. Bál se, bál se toho, že by se opět mohl zhroutit jen vidět nebo slyšet něco o tom jeho blonďáčkovi. V tom zvoní telefon Sasuke ho zvedne "Prosím"?. "Tady nemocnice Sv Chaviera, pan Naruto se už probral". Říkal že by vás chtěl vidět. Sasuke celý šťatný vyrazil ku předu, jen netušil co sním osud ještě zamýšlí. Dorazil do nemocnice. Spěchal do jeho pokoje, Naruto spal. Sasuke si kněmu přisedl, políbil ho do vlasů a chytil za ruku. Naruto se zbudil.
Naruto:
Seděla vedle mě úplná mrtvola, už to nebyl Sasuke jen kopa neštěstí s ubulenýme očima. Chtěl se za ním natáhnout, ale moc dobře to nešlo, ucítil sem zaprasknutí a…………..
Sasuke:
Natahoval se ke mně, chtěl mě políbit a já ho též. Naklonil jsem se našpulil rty a chtěl jsem mu dát velkou pusu. Jeho ruce zestudenaly. Ruka pozvolna padá k posteli a Narutova hlava také. Z monitoru vychází jen pííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí. To znamenalo, že jeho život skončil. Naruto, Naruto, ne ne ne to nemůže být pravda! Doktora ječel po celé nemocnici. Doktor přiběhl, jak splašení skušely oživování, zatím co Sasuke seděl na chodbě a brečel. Doktor vyšel, chytil ho za ruku, potřásl jí "Upřímnou soustrast". Ne, ne, ne ,ne to není- koukne do poje blonďáček je bílí a nevyjevuje žádné známky života z pokoje se ozívá jen píííííííííííííííííííííííííííííííííííí. Sasuke upadl pronesl hysterčině miluju tě Naruto!!!!
Sasuke se vrátil do jejich společného bytu. Chytil hysterický záchvat vešel do koupelny, aby si mohl opláchnout ubrečené oči. Zarazil se, když uviděl nápis na zrcadle.
"Dávej pozor na to co si přeješ, vždy se to vyplní
Naruto"!.

Help!!

26. května 2012 v 2:53 | Scarlet
Když dělám desing jakou velikost mám nastavit ten papír hned ze začátku ? Pokaždé co ho dělám mám buď malej nebo velkej šak vidíte sami :DDD

Ahoj

25. května 2012 v 18:02 | Scarlet
Ahoj,
Odedneška sem budu přidávat anime a mangu, ba i některé yaoi.
Doufám že si to tu spolu užijeme a nebudeme se navzájem urážet a psát debilní komenty :D